Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

RapBoy - Hustle

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hustle".
3. Video është e këngës "Hustle", por nuk këndohet nga RapBoy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

RapBoy - Hustle  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

02/06/2017

2017-06-02T17:26:14+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hustle" kënduar nga RapBoy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Emi - Hustle

Jasht um presin policiaaa e hala po m'rrin te shpiaaaa bari edhe cocaina e mafi permi mafia x2
I luj rrugt peshoj ron rroki gjon i preki ton kunder meje bir deshton deri ndhe jom kampion ti je bi**h boy na dy smujm me kan shok ti sje hustler ti je peder qashtu iki edhe shokt ti fol per droga po kurr ske pa drog tu jetu hustle in hustle jam kan perjeten pertok me njo si nimii podo me dit sa kum nejt nrrug hajt shko vet npolici do me dit qa ko me bo po as vet nuk e di se nuk jam nterezi e baj naj budallaki e boj kejt llug llug i bllokoj rrugt rrugt e shum shpejt haver pi jetes i qon durt durt tiqes trut trut me bo mu ngut ngut se kom problem kush don problem mu sun um tut tut tu ba haram e perkurgja ma nuk pom han han tu i bajt ka 100 gajle 100 della mbi tavan duqa duqa kam norman e kallashi ner jargan jam vet rruga droga krimi ehajt kallzom tash ka pja man man
Reef x2:jasht um presin policiaaa e hala pom rrin te shpiaa bari edhe cocainaa e mafi permi mafiaaa

Jashjt pom presin policia,po mpresin
Sene t'kqijaa,
Zhdukna sikur hija N'terr
Sun um gjan as CIA
Ja nisem per pak e su
Nalem Deri n'kiLLa
ZHPT-ja n'rrug tpres
Me dy alltia(Paaa PAAAMM)
Mos fol per tzeza ti,
Mos fol per DELLA
Ti sje rrit me hekra ndur
Ti sje rrit me Heka,
Hajde knena nese don
Me dit qysh kris BERETA
Jom e Verteta qe s'ndryshon
As kur ti vjen dekaa
tu ba haram e perkurgja ma nuk pom han han tu i bajt ka 100 gajle 100 della mbi tavan duqa duqa kam norman e kallashi ner jargan jam vet rruga droga krimi ehajt kallzom tash ka pja man man
x2
Jasht um presin policiaaa e hala po m'rrin te shpiaaaa bari edhe cocaina e mafi permi mafia..

Tikkz - Hustle

Reff//
Shum shum hustlin jena dal pi toke
bjeri edhe do se du me dal pi bote
cash cash money po i mar tu kesh
rapi jem per pare , i joti qa ki vesh

Reptura//
tekste shum trralla thirrna wutang
do me mush fleten dost ski ti men
paret po i marr edhe pom thirrin bauss
xhepin e trash thirrem rick rick ross
paret nporosi ose bjeri me kuti
Pablo escobar ktu ki pun me mafi
nxerre at allti shkrep ku ja ki msy
trasha a t holla hiq nuk ka rendsi
fjalt e mija bin posht per ata qe skan vesh
nuk dojn met pa mir , e le mo met desht
ti nuk pe don veten, go back fuck you
un punoj nheshtje suksesi flet per mu
ti pom kshyr mu , a per veti ki harru
a ca jom tu menu , un nleter e kom shkru
lapsi jem me vlera , a un pasna perparu
give me a money , paret shum pi du

Reff//
Shum shum hustlin jena dal pi toke
bjeri edhe do se du me dal pi bote
cash cash money po i mar tu kesh
rapi jem per pare , i joti qa ki vesh//

hustle per cdo dit , gati jom tranu
dit mas dite , shum tu punu
ka me ardh koha , mem perkrah mu
shum i ri me vjet,hip hopi um ka smu
jom shum nalt me grad , ca po hejtirat
me kan ju vend temin , se keni at nafak
fjalt e mija shum real a pom ngon me vetdeshir
nashti je i vogel bir po te une ska meshir
smoke weed everyday everynight(2x)
smoke smoke smoke weed
everyday im hustlin(2x)

Reff//
Shum shum hustlin jena dal pi toke
bjeri edhe do se du me dal pi bote
cash cash money po i mar tu kesh
rapi jem per pare , i joti qa ki vesh//
Më Shumë Këngë Nga ANI (RapBoy):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet