Më mbaj mend (për 1 muaj)


RapBoy - Psikopat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Psikopat".
3. Video është e këngës "Psikopat", por nuk këndohet nga RapBoy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


RapBoy - Psikopat Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

12/09/2017

2017-09-12T09:29:58+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Psikopat" kënduar nga RapBoy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Mossi - Psikopat

[aah] shpija tre kat, vijat shume gat
Tu pi dukat, kerri parkirat
bi**h, shum i drogirat, tu bo della qdo nat
veti krejt e din mir qe jom psikopat.

psikopat,
psikopat

t’mirat nuk i du sjon per mu si maj ngat
kom thon kom mu kthy e skom mju lon rahat
veti krejt e din mir qe jom psikopat.

bi**h hajde raskirat leni llafet prej shpis
un moti jom ardh qaty ku ju jeni nis, e krejt em lat vet po sju tuta vetmis
e ju krejt jeni pidha ju i tutni alltis
ta di shpejt kam me kris
dije shpejt vina t’gjejna
ti je zotri ndjenja ama na nuk kena ndjenja
mos na jep vlersime, vet e dina sa vlejna
veq pak me na prish pa menu dyher t’prejna

[jaah] shpija tre kat, vijat shume gat
bi**h, tu pi dukat, kerri parkirat
bi**h, shum i drogirat, tu bo della qdo nat
veti krejt e din mir qe jom psikopat.

psikopat,
psikopat

t’mirat nuk i du sjon per mu si maj ngat
kom thon kom mu kthy e skom mju lon rahat
veti krejt e din mir qe jom psikopat.

plot kena denime po asnjoni nuk i majm
na paret veq i ndajna, neve paret nuk na ndajn
ktu per shok t’vrajm, t’vijna tbojna atentat
veti krejt e din mir qe jom psikopat
bi**h, hade dillerat
ti sje i dellav un e di
veq qite ni leter kur kii veper n’polici
gjys dekade n’burg e boj gjiro n’arati
sot jom tjeter kush, neser kom ni emer t’rri
dellat i boj me qetsi, hi kadal neper kufij
na e kena edhe hekrin e ju veq benzin e zi
edhe kur mi lidhin durt nuk em vesin per shoqni
se e din qe kur bi, s’foli, s’shoh, s’ni.

[jaah] shpija tre kat, vijat shume gat
tu pi dukat, kerri parkirat
bi**h shum i drogirat, tu bo della qdo nat
veti krejt e din mir qe jom psikopat

psikopat,
psikopat

t’mirat nuk i du sjon per mu si maj ngat
kom thon kom mu kthy e skom mju lon rahat
veti krejt e din mir qe jom psikopat.

[jaah] shpija tre kat, vijat shume gat
tu pi dukat, kerri parkirat
bi**h shum i drogirat, tu bo della qdo nat
veti krejt e din mir qe jom psikopat

psikopat

t’mirat nuk i du sjon per mu si maj ngat
e skom me ju lon rahat
krejt e din mir qe jom psikopat.

Blaze - Psikopat

Ja kam nis prej zero e me zero skam me dal
psikopat kam lind tu ba della n'mhallall
po ju ni tu fol se kush munet mu me m'nal
po do me jetu jeten tem mos u bon budall
kto rrug nuk kan kuptim
boj muzik pa shpjegim
qata gjykatat na dojn
edhe pse bojna krim
hala i njejti qysh fmi
psikopat pa dyshim
e kto kille qe po shes
per asnjo nuk jap sqarim

Nata bjen shqipe na i lajna hesapet
cdo qytet qe po nin emri jem po perhapet
sjam i njejt un
leku te na o shifra
per cdo nat sillna nrrug
per cdo nat kapi cifra

Gjira - Psikopat

Intro
Qa me bo? Qa me bo? Qa me bo.., kur ti s'um don?

1. Gjira
Qa me bo, kur ti s'em don..? Me zor nuk muj me t'shti..
Veq dije baby nje dit kur t'vish.. Un ftyres kom me ta hi!
Dy vjet mi ke borxh bitch.. Mbas teje un i hupa!
E lypa nje keng me ta qu, por se gjeta ne youtub'aa!

Bridge
Se ti zemren ma ke plas.. Perpak ja nisa me e ngu Meden
Shoqnia s'me kuptojke.. Un ton diten mbetsha vetem
Sharrova ne nje bote, tybe as une se kuptojsha
Por nje dit s'di vet u qova e pash, qfar budalle un kokna!!!

Hook
Haa?! ... Qka ki?!
Qka po te doket vetja ty, ah?!
Paske probleme me vetveten - ohh!
IK! HUP! PSIKOPAT!
Boll ma bone jeten bajat
IK! HUP! PSIKOPAT!
Boll ma bone jeten bajat

2. Gjiko
Ti i ki ra pishmonit?
Per inat un po t'du prej sodit..
Tu ja prek dje doren njonit..
T'kom pa prej ballkonit..

Edhe sa m'ki bo xheloz, mendja s'ta merr!
Je tu ma bo jeten teme ferr!
Qe veq pritem 1 nat prej shpise ti kur del..
Kom me t'dal, me t'grabit, pa prit me t'shti n'kerr!

Me bo me t'puth, ta lo jeten n'pauz!
T'bohet pika n'zemer, si e jemja n'buze!
Nese don me ja nis, na ja nisim kur t'dush!
Veq duhesh me m'besu, qe un mend smuj mu mbush!

PSYCHO, shit! Krejt mahalla e din!
T'kisha pshtill n'cellofan me t'lon n'vitrin
Jo qe naj send, po ta du bukurin..
Edhe t'du veq perveti s'du me knaq kojshin ..!

3. Gjira
Shuj mos um shurdho! Fjala jote ska mo pesh!
T'ka skaduar ty afati.. Ja ke nis tash mu kerrlesh..
M'qon statusa indirekte.. Mesazhe top sekrete..
Numrin e ri, a ma gjete?! Gjindesh shum n'gjendje siklete..

1 x Bridge
2 x Hook

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga ANI (RapBoy):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë