Më mbaj mend (për 1 muaj)


RapBoy - Dope

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dope".
3. Video është e këngës "Dope", por nuk këndohet nga RapBoy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

RapBoy - Dope  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

24/12/2017

2017-12-24T18:00:01+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dope" kënduar nga RapBoy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga RapBoy i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Fifi & Eri Dee. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Mama so dope, dope, dope, dope, dope, dope
Mama so dope dope dope dope dope
Mother f**ker dope dope dope dope
mama so dope dope dope dope dope dope

E kena nis me qef qef
E kom shoqnin besom shum trent trent
Ska lidhje a jena ntren ntren
Kam pi bari edhe ntren ntren

E o kam vjen nxet nxet
Prej shishes pom mirren ment ment
E kem qu pesh kejt ni ven ven
Ec tash dhezma ni kent

Shum shum tym tym
Kadal se u ngulfata
Shum shum tym
Hajde dalim te terrasa

Hesap si dhojm kerkujt
Na tmirt na nje me roj
Neser sdon ulem qoshe shoj
Lypum ma shum tlutna harroj

Mama so dope dope dope dope
Mama so dope dope dope dope
Mother f**ker dope dope dope dope dope
Mama so dope dope dope dope dope
Mama so...

E o kam vjen nxet nxet
Prej shishes pom mirren ment ment
E kem qu pesh kejt ni ven ven
Ec tash dhezma ni kent

Shum shum tym tym
Kadal se u ngulfata
Shum shum tym hajde dalim te terrasa

I mbledhi qikat nga mahalla
Pse me patika e me taka tlarta
Ishe tu ardh ktu prjashta
Kshtu qe neser degjon
Ose munet mem sho

Skena me nal skena me nal bejbe
Nese nqaf ki me marr edhe temin
Kena mu kan skena mu kan skena mu kan bejbe
Edhe neve ti ke me pa tmiren
Ti e din diellin
Neser mqaf ki me marr edhe timin
Kena me kall bejbi
Edhe neve na djeg..

Mama so dope dope dope dope dope dope
Mama do dope dope dope dope
Mother f**ker dope dope dope dope dope
Mama so dope dope dope dope dope dope
Mama so...Më Shumë Këngë Nga ANI (RapBoy):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet