Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

RapBoy - Heartbroken  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

12/05/2018

2018-05-12T09:00:03+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Heartbroken" kënduar nga RapBoy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga RapBoy i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Kastro Zizo. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Kastro Zizo do të vijë me një këngë të re shoqëruar edhe me videoklip.
Kënga mban titullin “Heartbroken” që nga anglishtja në shqip përkthehet “Zemërthyer”. Kastro Zizo është bërë pjesë e labelit 360 PM Records dhe ndoshta për këtë arsye edhe kënga e radhës vjen në anglisht, për tu dëgjuar edhe në tregun ndërkombëtar. Në rrjetin social Facebook Kastro ka ndarë me ndjekësit e tij edhe një foto nga kënga që pritet të lançohet së shpejti, siç shprehet dhe vetë ai.Më Shumë Këngë Nga ANI (RapBoy):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet