Më mbaj mend (për 1 muaj)


ANI - Lonely
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lonely".
3. Video është e këngës "Lonely", por nuk këndohet nga ANI.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

ANI - Lonely  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Produksioni:

ANI (RapBoy)

Komente

Asnjë Koment

25/11/2019

2019-11-25T19:00:11+00:002x
Im feeling lonely,
everywhere i go they say they know me,
Mos permen shoqnin you not my homie
Ti mos mu afro kur mu dgju zoni

jam ne vetmi, zot pse marun lotet ne syt e mij,
Mo nuk e di, si gjonat per mua do vijn.
Nuk du dashni, nje thyerje zemre m’kthehu ne perbindsh.
not a bi**h, fmija mo i rendesishem i qytetin tim.
Emrin ma din, jo historin kta bojn trillim.
afer sju du vetem se pat vleren e xhepit tim.
mos guxo me permend shoqnin, kur ne balt me lat,
Mos hap ti llafe per mu, kur vlerat ju nuk mi pat.
Vlerat kur nuk mi pan, vetem kerkonin paran,
U preva nbes nga plot tipa, ndaj tani rri vec me vellan,
Me shkatrrun jeten shum femra ndaj tani du vec maman,
Futu nrradh me premtime fallco, se para teje shum me dhan.
per tipa fallco nuk kam nevoj, po kerkoj un vec realitet,
Po kerkoj tma thush tverteten, nese dicka jam duke bo keq.
Nuk du tipa pohues, manipulues, interesaxhinj tulet,
Me mbo qefin nmomente qe sme duhen

2x
Im feeling lonely,
everywhere i go they say they know me,
Mos permen shoqnin you not my homie
Ti mos mu afro kur mu dgju zoni

Dhe tgjith kta tip qe mpan duke ra asnjoni sma dha doren,
Interesi juj ishte per leket, jo pse i nxirrja lotet.
Ky emigrim mftofi zemren, gishtin e mesit nga bota,
Dhe kta marrin mundimin me mthon mua pse ndryshova
Mbeso nuk ishte e leht me u kthy ne mes te nates, me gjet me lot ne sy un mamin,
Tu menu cdo sekond per vllain,Duke ju lut zotit qe tia dalin.
po lutem po lutem zot te lutem bej qe sa me shpejt mu te mvij dita,
Kto kurva nuk ma din dhimbjen ne zemer, sa shum un u rraskapita.
Se gjith kto projekte qe un i kam nxjerr, asnjoni kaq fort nuk osht duke punu,
3 EP 1 mixtape edhe mrena vitit gjithashtu nxorra un 1 album.
Dashni jo nuk mora, nga asnji nga kto mostra,
Tu besu si i verber, ne shum raste u qerrova.
ndaj rri vetem, ne ket rrug qe un vazhdova,
me kto lek qe bona kta i kontrolloj si lodra
Duke kthy shishen e hennyt dhe ne dor mbaj nji i cigare,
Dhe shoh engjet e mij duke u largu nga kjo dritare.
Mka ngel vec muzika familja edhe leket,
Le tqihet shoqnia e vjeter preferoj mo mir trri vetem

2x
Im feeling lonely,
everywhere i go they say they know me,
Mos permen shoqnin you not my homie
Ti mos mu afro kur mu dgju zoni

Produksioni: ANI (RapBoy)

Më Shumë Këngë Nga ANI (RapBoy):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë