Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rapholic

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
Rapholic është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Scorpion

Lil Ami

F-Boogie

Bidaki

Fresh-P

WhoBrave

Wllatki

Hanello

Snupa

B-Bami

Tags: Rapholic


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet