Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rapholic

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
Rapholic është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Tani V

I2rejt

Tori One

Cilla

Big Night

Ximma

Fresh-P

Legjenda

Ummet

Xhema Aka Jemayli

Tags: Rapholic


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet