Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rapholic - Te Lutem (Feat. Gressa & Dinnk[ey])  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


(Rap Holic) Rep : 1#

- Sot Po Rri N'vetmi Sot Dikush Pom Mungon
- Sot Pi Thom Do Fjal Se Kjo Zemer Po Don
- Mu Ka Lodh emo Spo Ka Fuqi
- Tu e Dasht Dikon Shuum Ajo Ta Kthen me Tradhti
- e Ftoft Me Duket Jeta Shum Do Sene Mi Nem
- Ty Tkom Dasht me Gjith Zemer e Qikjo Tash Pom DHem
- Pse Tkom Dasht Veq Ty Kto ulna e menoj
- e Dhezi 1 Cigare Veq T'kalumen e Kujtoj
- Saher Zgjona N'mengjes Malli Per ty um Vran
- Thom me Veti Harroje Po Kjo Zemer Spe Harron
- Tash Munona Mu Shpreh edhe Si Mos Pa Ty
- Ti u Nise N'tjeter rrug Me 1 Rrug Pa Kthim
- Spodu Kurgjo Prej teje Spo du Prapa Mu Kthy
- ZDu met Pa as Tu Vujt Zdu met Pa As Me Sy
- Veq Diqka Du Prej Teje Pse ike Krejt Pa Prit
- Ku Bona Gabim qe Hala Sjom Tu e Dit .

(Gressa) Ref:2#

- Po Te Lutem Me Fal Se Gabova .//
- Te Deshta Ty Tash un e Kuptova .//
- Te Lutem Kthehu Sa Shum u Pengova .//
- Me Fal Te Lutem Tash se Gabova .//

(DinnK[ey]) Rep : 2#

- Ishte Dit Bajrami Kur um THirre N'telefon
- Me Zonin e shisht Bajramin Ma Uron
- u Habitaa Krejt Dhe Nisa T'kerkoj Falje
- Kjo Rruga Jon Nuk Pat Rrug Dalje
- Kshtu qe Ti Zemer Bomi Krejt Hallall
- Besom Per Ty Kom Teper Mall
- Besom Per Ty Tonat i Dhash
- e Tash Pe Vrej se Koksha Kon Dallash
- Po Vazhdoj apet Ey Dashnin Qe Kom Per Ty
- Nese Vdes Ski Nevoj me Qit Los Prej Sy
- Ej Die gjithmon T'deshta
- Un Jom Qaj Qe Per ty i Shkruj Kta Rreshta
- Une Te Du edhe Pse ti Shkove
- Ki Mi Ra Pishman ej Mas Do Kohe
- Ki Mi Ra Pishman Yeeeh .

(Gressa) Ref:2#

- Po Te Lutem Me Fal Se Gabova .//
- Te Deshta Ty Tash un e Kuptova .//
- Te Lutem Kthehu Sa Shum u Pengova .//
- Me Fal Te Lutem Tash se Gabova .//

(Gressa) Ref:2#

- Po Te Lutem Me Fal Se Gabova .//
- Te Deshta Ty Tash un e Kuptova .//
- Te Lutem Kthehu Sa Shum u Pengova .//
- Me Fal Te Lutem Tash se Gabova .//

Ky tekst u dërgua nga  RapHooliic


Nuk kemi video për këtë këngë.


Featuring: Dinnk[Ey]
Publikimi: 05/02/2011


Rapholic - Te Lutem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Lutem".
3. Video është e këngës "Te Lutem", por nuk këndohet nga Rapholic.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rapholic:


Komente 1