Rapit
Rapit

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Emri i vërtetë:
  • Shpetim ToplicaBiografia

BIOGRAFIA: Rapit është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 4 Gusht 2010, Rapit publikon videoklipin "Hip Hop Crime". Në vitin 2014, Rapit publikon albumin "Many Things". Në vitin 2023, Rapit publikon albumin "Season 1"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0