Raprima
Raprima

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Raprima është një grup artistësh i njohur. RapRima eshte nje grup qe performon Keng Rap/Hip-hop. Kane filluar te miren me rap ne vitin 2009, Kenget me te degjuara te grupit jane: "Lamtumir" qe esht publikuar ne Dhjetor te vitit 2011 dhe ka arritur deri ne 342,639 views (klikime), pastaj edhe kenga "Sun t`thirri jet" qe esht publikuar ne mars te vitit 2014 dhe ka arritur deri ne 378,755 views (Klikime) Lideri i grupit i quajtur Lantistar ka punuar shum viteve te fundit dhe njihet si nje r...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0