Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  25
BIOGRAFIA: Raprima është një grup artistësh i njohur. RapRima eshte nje grup qe performon Keng Rap/Hip-hop. Kane filluar te miren me rap ne vitin 2009, Kenget me te degjuara te grupit jane: "Lamtumir" qe esht publikuar ne Dhjetor te vitit 2011 dhe ka arritur deri ne 342,639 views (klikime), pastaj edhe kenga "Sun t`thirri jet" qe esht publikuar ne mars te vitit 2014 dhe ka arritur deri ne 378,755 views (Klikime) Lideri i grupit i quajtur Lantistar ka punuar shum viteve te fundit dhe njihet si nje r...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Raprima, Lantistar, Raprima Lantistar, Latinstar

Komente 0