Më mbaj mend (për 1 muaj)

Raprima - Sun T'thirri Jet (Part II) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

RapRima:
Ti shko ma larg se zdu me ni per ty mo
Em ke lendu edhe zemren ma ki thy po
Hajjt tash harrom se sdu met pa me sy
Sun t thirri jet sun t thirri jet ty

Sun T`thirri jet (Part2)

Ma sdu met pa Ma sdu met pa Ma sdu met pa
Sun T`thirri jet

Tash jom vet duke ecur ne rrugen time per ni qast te takova ty
Ishe ti me dikon tejter sikur na ne kohen e vjeter dhe tani vetem me mungon shikoj me lart
Ishe ti me dikon tejter sikur na ne kohen e vjeter dhe tani vetem me mungon shikoj me lart
Shum mir e disha qe ti mu sum ki dasht shum mir e disha qe tejter gjith ki pas
Sun t`thirri jet prap gjith ki me mbet ne zemren time

Reff:
Ku oj gabve zemer tash po vuan se ti ma nuk je me mua tash je tejter
Dashnin ta fal se un sun t`thirri jet e ma sdu met pa

Ku oj gabve zemer tash po vuan se ti ma nuk je me mua tash je tejter
Dashnin ta fal se un sun t`thirri jet e ma sdu met pa

Edhe pse shkoj shum koh dhimbja osht prezent jam i thym un qdo pjes um kujtohesh qdo moment
E kom shtir sot me besu po tkom dasht met vertet per te vetes tash sun dal
Un ty tash sun t`thirri jet pse arsyje sum ki dhan lamtumir ti sum ki than per me prit hala shpres
Besom ma ndjenja skom ka kalu tash ajo koh kur per ty un kom vujt faj nuk pata per kurgjo
Ti nuk dite per mem rujt un tradhtin se meritova kur un ty tpash me dikon tjeter beson zemra mu ka nda
Metet fjal dashni e vjeter a tkujtohet ajo dit si refren mu sillet nkry
Dije pse nuk t`thirri jet eh as sdu met pa me sy
Nuk jetoj me ma me at kalume me kujtu se sa tkom dasht pas asaj qe ti ma bone se kom dert ani nasht
Ne na ndajn shum arsyje ma te un kurgjo ska met tash pot lutna shko ma larg se un sun t`thirri jet EEJ..

Reff:
Ku oj gabve zemer tash po vuan se ti ma nuk je me mua tash je tejter
Dashnin ta fal se un sun t`thirri jet e ma sdu met pa

Ku oj gabve zemer tash po vuan se ti ma nuk je me mua tash je tejter
Dashnin ta fal se un sun t`thirri jet e ma sdu met pa

Ishte qetsi zemer ne ort e vona duja te jem me ty sikur koht tona veq un me ty bejbi dora jem mbi doren tane
Spo du me than zemer po shkove ti u largove

E une ty tpelqeva e jo tejter kon e me kan deshta veq me ty me kan
Se e shpreha un at qe e ndjej brenda
E une ty tpelqeva e jo tejter kon e me kan deshta veq me ty me kan
Se e shpreha un at qe e ndjej brenda

Ti vazdhove rruges tane se ktheve kryt permas e qastet qe i paten nuk mujna ma mi pas
Se e shpreha un at qe e ndjej brenda

Reff:
Ku oj gabve zemer tash po vuan se ti ma nuk je me mua tash je tejter
Dashnin ta fal se un sun t`thirri jet e ma sdu met pa

Ku oj gabve zemer tash po vuan se ti ma nuk je me mua tash je tejter
Dashnin ta fal se un sun t`thirri jet e ma sdu met pa


Ky tekst u dërgua nga noozGe


Nuk kemi video për këtë këngë.
Raprima - Sun T'thirri Jet (Part II)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sun T'thirri Jet (Part II)".
3. Video është e këngës "Sun T'thirri Jet (Part II)", por nuk këndohet nga Raprima.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Raprima:


Komente 0