Më mbaj mend (për 1 muaj)

RapSIone - Ai Tjetri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

asnihere nuk ke pas ma hapsire
me mu ske dal se ke pas njo ma tmir
Ske mujt me m'thon
Per mu skishe koh , per at ishe e lir .
besom koha ndryshoi
erdhi kjo dit
e njejta ftyre tash mu pom lyp
i njejti.... si heren e pare
tash un skom pa per heren e dyte
e kom nji ide per fotografite
kohen e lire boni poster
tash vetem mu munesh me mpa
se ma me tfal nuk munesh asnjiher

le me mprek
nuk e di pse mdjeg
nuk e di pse mdjeg
......

bejb pse po mprovokon
e di qe mdon
shoqet direkt kishen mun me tkupon
amo non stop mesazhe em qon
kallzoju krejtve un jam i njejti
e kohen e hupa mo nuk ja vlejti
e di qe mdon amo A E DIN AI TJETRI

bejbe a e din ai tjetri
bejbe a e din ai tjetri
qa bonem mram kallzom a e din ai tjetri (X2)


Ky tekst u dërgua nga KlRapSIone
Publikimi: 18/02/2016


RapSIone - Ai Tjetri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ai Tjetri".
3. Video është e këngës "Ai Tjetri", por nuk këndohet nga RapSIone.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga RapSIone:


Komente 0