Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rapsodet E Lumes Kukes

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15
Rapsodet E Lumes Kukes është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Folklorik Hajvalia

Grupi Dumoshi

Vëllezërit Plakiqi

Grupi Llapusha

Vellezerit Morina

Vllezrit Lamallari

Vellezerit Zogaj

Vellezerit Bardheci

Bijte E Marash Krasniqit

Vellezerit Gojani

Tags: Rapsodet E Lumes Kukes, Rapsodet Nga Kuksi, Rapsodet E Lumes, Kukes


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet