Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Rapsodi - Nuk Ka Tjeter Rapsodi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/02/2008

2008-02-01T05:41:55


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Ka Tjeter Rapsodi" kënduar nga Rapsodi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rapsodi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Rapsodi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet