Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rapsodi - Nese Me Don (Feat. VZ)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ref. 2X

Nese do ti hajde baby
Hajde nese je ti crazy
VZ Rapsodi Baby
201 permbledhi crazy

vers 1 BACHI

Nese m'don ne club sraight
Cyperstain ktu dora vet
si Rapsod vet i 30t
VZ ne beat me shume i 3nt

l'shoni venin se dot se mbajtet
u perpoqet po lart dot svajtet
leni lojen se kaq e patet
suksesit tone tani ju matet

jam sick kritik panik
une JO ti me mire ik
se une jam i derguar
qe te sjell tjeter muzike

l'shoj nje fjale si gur i ron
sic ishte konga " Per Tiron"
une nuk jam mall i zakonshem
jam ai qe e meriton

Ref. 2X

Nese do ti hajde baby
Hajde nese je ti crazy
VZ Rapsodi Baby
201 permbledhi crazy

vers 2 IRISI

Jemi n'party gjith te veni
ket flow e dini qe se keni
dridhet veni shembet toka
alkol dhe bar sa mire shkoka

mbushen gotat cdogje ne rregull
nese prish ke per tu djegur
201 me metafora
vini galaxy e bini si meteora

sjam i pari ne ket rresht
as ti sje pra me mire hesht
ketu thjesht flet situata
kundershton po te vjen shtrengata

e nese e ke me gocen time
te ul posht pa bere fjalime
shume drejtime posht ju ul
ajde firmos dhe shpejt ver vule

Ref. 2X

Nese do ti hajde baby
Hajde nese je ti crazy
VZ Rapsodi Baby
201 permbledhi crazy


Ky tekst u dërgua nga  GazmendRapsodi
Featuring: VZ
Publikimi: 31/01/2008


Rapsodi - Nese Me Don
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nese Me Don".
3. Video është e këngës "Nese Me Don", por nuk këndohet nga Rapsodi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rapsodi:


Komente 0