Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rapsodi - Sonte Jemi Bash (Feat. D.o.G.)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hej qik luje dridhe para luje
Qdo ti thuje nat te qmendur quje
Me shuplaka gjuje nga posht ti luje
Ndeze zjarrin merre djalin
Ktu ne mes te krahve mos te boj fam
Me kadal pa fjal dume mar duke par
Duke hyr duke dal zemer vazhdo pa u ndal
Nese jemi bashk e shikon qe jemi shum
E kam then edhe me par qe per ty une nuk fle gjum


Ky tekst u dërgua nga  GazmendRapsodi
Featuring: Dren (D.o.G.)
Publikimi: 31/01/2008


Rapsodi - Sonte Jemi Bash
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte Jemi Bash".
3. Video është e këngës "Sonte Jemi Bash", por nuk këndohet nga Rapsodi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rapsodi:


Komente 0