Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Rapsodi - Rapsodi Ne Tregim  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

30/11/2008

2008-11-30T00:24:48+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rapsodi Ne Tregim" kënduar nga Rapsodi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Rapsodi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet