Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rati & Artushi - Kshu Ka Thene Dhe Bab Myslymi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Po me dukesh lozonjare
Mos bej ti si katunare
I con dem lutjet e mia
S’ke haber c’eshte Dashnia


Jam e bukur lozonjare
Hajde cun ta djegim fare
Dashnise le ti dali tymi
Kshu ka thene edhe Bab Myslymi


Ref: Cka thote baba eshte harru
Femnat jane duke na I punu
Spo ja nime jetes lezetin
Sepse femnat kane pushtetin

Kengen time ma degjoni
Sot Nuk ka burra zakoni
Vetem pini dhe gezoni
Beni qef dhe dashuroni


Jam e bukur lozonjare
Hajde cun ta djegim fare
Pune e femres eshte si krymi
Kshu ka thene dhe bab Myslymi
Artushi & Rati
Publikimi: 06/09/2014


Rati & Artushi - Kshu Ka Thene Dhe Bab Myslymi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kshu Ka Thene Dhe Bab Myslymi".
3. Video është e këngës "Kshu Ka Thene Dhe Bab Myslymi", por nuk këndohet nga Rati & Artushi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rati:


Komente 0