Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rati - A Ke Zot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27

Pse me kot ja fale buz't e tua, ti n'ket nate
Pse me embel ti i the te dua , pa e zgjate
Ai t'thirri, ti vrapove
dy here jo nuk e mendove
Do mbyll dyer e dritare,
hallexhi un , ti zuzare

Zemer nuk kam ça t'them tjeter,
stili ri mekat i vjeter
Do mbyll dyer e dritare
se nje mekatare
zemren ma ka vra

Ne erresin e nates degjoj hapat
ti po shkon
nuk e di pse koken e kthej mbrapa
me shikon

Ai t'thirri, ti vrapove
dy here jo nuk e mendove
Do mbyll dyer e dritare,
hallexhi un , ti zuzare

Zemer nuk kam ça t'them tjeter,
stili ri mekat i vjeter
Do mbyll dyer e dritare
se nje mekatare
zemren ma ka vra

Refreni ( 3x)
Ooo ti e puth, un qaj me lot
Ti e puth , un s'duroj dot
Ti e puth e me harro
Ja a ke shpirt dhe a ke zot


Ky tekst u dërgua nga Armir96   Erv1nRati
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/12/2011
Muzika: Genti Lako
Orkestrimi: Genti Lako


Rati - A Ke Zot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Ke Zot".
3. Video është e këngës "A Ke Zot", por nuk këndohet nga Rati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rati:


Komente 0