Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

RBD - Amiga Gaviota

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amiga Gaviota".
3. Video është e këngës "Amiga Gaviota", por nuk këndohet nga RBD.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

RBD - Amiga Gaviota  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Amiga Gaviota

*Cristian*
A ti que me diste tu vida tu amor y tu espacio,

*Christopher*
A ti que cargaste en tu vientre dolor y cansancio,

*Dulce y Poncho*
A ti que peliaste con uñas y dientes, valiente en tu casa y en cualquier lugar,

*Anahi y Cristian*
A ti rosa fresca de abril, a ti mi fiel cerubin,

*Dulce y Maite*
A ti te dedico mis versos mi ser mis victorias,

*Anahi y Christopher*
A ti mis respetos señora, señora, señora,

*Cristian*
A ti mi guerrera invensible,

*Maite y Anahi*
A ti luchadora incansable,

*Dulce* *Las Tres*
A ti mi amiga constante, De todas las horas

*Todos*
Tu nombre es un nombre común como las margaritas,
Y siempre en mi boca presencia, constante en mi mente
Y para no hacer tanto alarde, esa mujer de quien hablo,
Es linda mi amiga gaviota, su nombre es, mi madre

*Dulce*
A ti te dedico mis versos mi ser mis victorias,

*Anahi y Poncho*
(A ti) A ti mis respetos señora, señora, señora,

*Las Tres* *hombres*
Y para no hacer tanto alarde, (tanto alarde)
Esa mujer de quien hablo, (de quien hablo)

*Todos*
Es linda mi amiga gaviota, su nombre es, mi madre

Mi madre *Cristopher*
Mi madre *Anahi*
Mi madre *Dulce*
Mi madre *Maite, Poncho y Cristian*
Oh....... *Anahi*


Më Shumë Këngë Nga Rbd:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet