Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

RBD - Keep It Down Low

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Keep It Down Low".
3. Video është e këngës "Keep It Down Low", por nuk këndohet nga RBD.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

RBD - Keep It Down Low  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00I find you standing there
Telling me you're sorry
A lonely tear rolling down your face

You hold me, then time stops
I struggle to kiss you
And you just take my breath away

Just hold on for a second my love
Just to tell me this whole thing is wrong

Would you please just keep it down low?
Spare me 5 minutes
I wanna feel your sweet and soft touch
All over me
I want this kiss to last forever
We're both off limits
As we wrap it up we both know
That the end is just right here

Right here, ohh

I'm feeling too scared now
Just trying to understand
Why this love couldn't be crystal clear

Your embrace feels so freezing
Demanding sweet kissing
Is it the air that has just can't breath?

Just hold on for a second my love (For a second)
Just to tell me this whole thing is wrong

Would you please just keep it down low?
Spare me 5 minutes
I wanna feel your sweet and soft touch
All over me
I want this kiss to last forever
We're both off limits
As we wrap it up we both know
That the end is just right here

Please hold my hand, love
My breath won't come back again
Say that you love me that you're not the one to blame
At least for just one second
I believe your words are true love

Would you please just keep it down low?
I wanna feel your sweet and soft touch
I want this kiss to last forever
As we rapid it up with all love
At the end it's just right here

Would you please just keep it down low?
Spare me 5 minutes
I wanna feel your sweet and soft touch all over me
I want this kiss to last forever
As we wrap it up we both know
That the end is just right here


Më Shumë Këngë Nga Rbd:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet