Më mbaj mend (për 1 muaj)

RBD - Sueles Volver Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Me duele lo siento
se que algo me fallo
por eso regreso
para volver a ti
Y solo perderme en tu mirada
y solo asi si estas conmigo
puedo ser feliz

Sueles volver en mis sueños
como un recuerdo
Pero despierto y me pierdo
estas tan lejos

Hoy quiero tenerte
sin miedo a equivocarme
me faltan tus besos
que vuelvas junto a mi
Y solo asi perderme en tu mirada
y solo asi si estas conmigo
puedo ser feliz

Sueles volver en mis sueños
como un recuerdo
pero despierto y me pierdo
estas tan lejos

Me hace falta respirar
ver tu cuerpo y no pensar
olvidar tu soledad
sin ti no puedo
Quiero verte una vez mas
solo pienso en regresar
A ti

Sueles volver en mis sueños
como un recuerdo
pero despierto y me pïerdo
estas tan lejosNuk kemi video për këtë këngë.


RBD
Publikimi: 01/01/2007


RBD - Sueles Volver
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sueles Volver".
3. Video është e këngës "Sueles Volver", por nuk këndohet nga RBD.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga RBD:


Komente 0