Më mbaj mend (për 1 muaj)

RBD - Becalos Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dar lo mejor de ti
es brindar una esperanza
para nuestra juventud
habra un mejor mañana
Dar solo un poco de ti
es el impulso qe necesito
Para triunfar en la carrera
para alcanzar el exito en la vida
Tan solo un poco de ti..
con un Sii
BECALOs Mexico crece
mas grande i mas fuertee
con educacion , apoya
ese esfuerzo para triunfa
BECALOS, futuro
brillante nos pertence
abre el camino
Para un unico destino
BECALOS
con educacion
Mexico creceee.BECALOs Mexico crece
mas grande i mas fuertee
con educacion , apoya
ese esfuerzo para triunfa
BECALOS, futuro
brillante nos pertence
abre el camino
Para un unico destino
BECALOS
con educacion
Mexico crece

Nuestra juventud
es el futuro de Mexico
qe crece fuerte
y modeloo
Juntos impulsaremos su talento
y su valor..


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


RBD - Becalos
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Becalos".
3. Video është e këngës "Becalos", por nuk këndohet nga RBD.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga RBD:


Komente 0