Më mbaj mend (për 1 muaj)

RBD - Reencuentro Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


te conosi en un lugar menos apropiado
conversamos de ti y de mi y de lo pasado

pro cosas del destino nos encontramos otra
ves
una mira un gesto un abrazo
lo mas lindo que pudo ser creo q ese dia mi corazon
se sintio muchomejoooooooooooooooooooooorrr

con el pasar de los dias enpesamos a salir una
mirada icnotisaba mi corazon yo quede
frio y solo intente seguir

yo esta nervioso y ella un poco dispuesta

te conosi en un lugar menos apropiado
conversamos de ti y de mi y de lo pasado

pro cosas del destino nos encontramos otra
ves
una mira un gesto un abrazo
lo mas lindo que pudo

desde es dia ese dia enpesamos a salir
desde es dia mi corazonnn
desde ese fuiste razon

desde ese dia un beso quizazzzzzzzzzzzzzzz


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Më Shumë Këngë Nga RBD:


Komente 0


RBD - Reencuentro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Reencuentro".
3. Video është e këngës "Reencuentro", por nuk këndohet nga RBD.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.