Më mbaj mend (për 1 muaj)

RBD - Estar Bien Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


(Feat. Kudai Y Eiza Gonzalez)

Siempre vas a encontrar
Otra oportunidad para recomenzar
Abrir las alas y volar
Si llegas a caer, no te dejes vencer
Se que cuesta creer la vida es cuestion de fe

Llena de luz todo tu ser
Ya lo veras vas a ester bien

Busca dentro de ti
Lo que te hace vivir
No debes de pedir
Permiso para ser feliz

Llena de luz todo tu ser
Ya lo veras vas a estar bien

No te dejes vencer...
Todo es cuestion de feee

Llena de luz todo tu ser
Ya lo veras vas a estar bien

Estar bien...

Es cuestion de feee x 3Nuk kemi video për këtë këngë.


RBD
Publikimi: 01/01/2007


RBD - Estar Bien
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Estar Bien".
3. Video është e këngës "Estar Bien", por nuk këndohet nga RBD.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga RBD:


Komente 0