Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

RBD - Tal Vez Despues

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tal Vez Despues".
3. Video është e këngës "Tal Vez Despues", por nuk këndohet nga RBD.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

RBD - Tal Vez Despues  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00todo en la pared te vuelve
loco tambien(aja,aja)
q beuscando mi telefono no logras descansar
(aja,aja)
tal vez no seré
tu princesa de sal
que al llorar cubre el mar
de soledad..!

la que te busca por telefon(duele ser)
la q navega en busca del amor
quieras mirar a amarte lleno
y se hace tarde y no se
tal vez despues
me vuelvas a ver...
tal vez despues

que es por mi forma de mirar?
q me seguiste hasta el final?
(aja,ajaa)
y por darme la razon nunca
escuchaste al corazon
(aja,ajaja)
tal vez no seré
tu princesa de sal
que al llorar cubre el mar
de soledad...

(duele ser)
la que te buscan por telefono
(duele ser)
la que navega en busca del amor
(duele ser)
quieras mirar amarme lleno
y se hace tarde y no se
tal vez despues
me vuelvas a ver

no pretendas que no es asi,
no existen fallas cuando hay amor,(no hay amor)
nunca allaste la solucion
no intentes volver
no quiero saber

(duele ser)
tal vez despues
(duele ser)
la q te busca por telefono
(duele ser)
la que navega en busca del amor
(duele ser)
quieras mirar amarme lleno y no se
tal vez despues me vuelvas a ver...
la que te busca por telefono
(duele ser)
la que navega en busca del amor
(duele ser)
quieras mirarme amarme lleno y se hace tarde y no se
tal vez despues.


Më Shumë Këngë Nga Rbd:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet