Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rbd - Solo Quedate En Silencio

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Solo Quedate En Silencio".
3. Video është e këngës "Solo Quedate En Silencio", por nuk këndohet nga Rbd.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rbd - Solo Quedate En Silencio  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

03/04/2009

2009-04-03T15:55:40+00:00

Anahi
Te encuentro, despierto
me dices lo siento
con una lagrima derramas.

(Christian)
Me abrazas, me ijelo
me pides 1 beso
y yo me quedo sin respirar.

(Dulce maria)
Solo espera 1 momento
solo dime, no es cierto

(Todos)
Solo quedate en silencio, 5 minutos
acariciame 1 momento, ven junto a mi
te dare el ultimo beso, el mas profundo
guardare mis sentimientos
y me ire lejos de ti.

(christian)
Tengo tanto miedo
y es ke no comprendo
que fue lo que yo he hecho mal.

(Anahi)
Me abrazas, mi cielo
me pides 1 beso
y yo me quedo sin respirar

(Dulce maria)
Solo espera 1 momento

(Anahi)
Solo dime no es cierto

(Todos)
Solo quedate en silencio 5 minutos
acariciame 1 momento,ven junto a mi
te dare el ultimo beso, el mas profundo
guardare mis sentimientos
y me ire lejos de ti.

(Christian y dulce)
Dame tu mano, devuelveme el aire
di ke me amas, ke no eres culpablee
por lo menos 1 momento
dime ke esto no es cierto.

(Todos)
Solo kedate en silencio.....
acariciame 1 momento......
te dare el ultimo beso.......
guardare mis sentimientos
y me ire lejos de tiii..

(Todos)
Solo kedate en silencio 5 minutos
acariciame 1 momento, ven junto a mi
te dare el ultimo beso, el mas profundo
guardare mis sentimientos
y me ire lejos de ti.


Më Shumë Këngë Nga Rbd:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet