Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rbd - Algun Dia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Algun Dia".
3. Video është e këngës "Algun Dia", por nuk këndohet nga Rbd.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rbd - Algun Dia  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

19/11/2007

2007-11-19T19:33:13+00:00

Fui a encontrarme en tu mirada..
y sentirme enamorada, era menos fragil junto a ti...
pero todo era mentira, de marchaste de mi vida..
y me perdi.. y me perdi

Si revivo tu recuerdo me hace daño si te pienso...
estoy triste pero estoy de pie...
Aunque me hayas olvidado se que tarde o mas temprano...
vas a entender cuanto te ame...

CORO:
Algun dia sin pensarlo, me vas a extrañar despacio
algun dia en la mañana sentiras que te hago falta..
Y en tu interior, vas a sentir amor...
nadie sabe lo que tiene, hasta que al final... lo pìerde

Cada vez que vuelvo a verte...
no lo niego, aun me duele
pero se que un dia estare bien..
Aunque me hayas olvidado se que tarde o mas temprano...
vas a entender cuanto te ame...

[ CORO ]

nooohhhoo...

[ CORO ]


Më Shumë Këngë Nga RBD:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë