Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rbd - A Tu Lado

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Tu Lado".
3. Video është e këngës "A Tu Lado", por nuk këndohet nga Rbd.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rbd - A Tu Lado  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

23/04/2009

2009-04-23T12:03:07+00:00

A pesar de algunos cuentos
y la lluvia en el camino
a tu lado se que esta el destino

A pesar del viento fuerte
a pesar de los naufragios
a tu lado se que estoy a salvo

Tu me vuelves invencible
no conozco lo imposible
si volteo y te encuentro aquí
(dejame vivir cerca de ti...siempre a tu lado)

A la orilla de algún beso
a la orilla de tus manos
déjame vivir siempre a tu lado
(siempre a tu lado..)
A la orilla de un suspiro
a la orilla de tu abrazo
déjame vivir siempre a tu lado,
siempre a tu lado
(siempre a tu lado)

Narana narana...narana narananana
narana narana narana

A pesar de la tormenta
que golpea nuestra barca
a tu lado siempre estoy en calma

A pesar de lo difícil
a pesar de los tropiezos
a tu lado nada me da miedo

Tú me vuelves invencible
no conozco lo imposible
si volteo y te encuentro aquí
(déjame vivir cerca de ti...siempre a tu lado)

A la orilla de algún beso
a la orilla de tus manos
déjame vivir siempre a tu lado
(siempre a tu lado...)
A la orilla de un suspiro
a la orilla de tu abrazo
déjame vivir siempre a tu lado, siempre a tu lado
(siempre a tu lado...)

A la orilla de algún beso
a la orilla de tus manos
déjame vivir siempre a tu lado
(siempre a tu lado...)

A la orilla de un suspiro
a la orilla de tu abrazo
déjame vivir siempre a tu lado, siempre a tu lado...
(siempre a tu lado..)


Më Shumë Këngë Nga Rbd:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet