Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rbd - The Family Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


No matter what you need from me
You know you got it
If I can give you anything
You know you got it

You can call me any moment
If you need some love
I'll be there, I'll be there
Cause we'll always be

Family... you've got a family
Family... I'm in your destiny

I'll be around, no matter how
I'll be there, I'll be there
I'll be there for youPublikimi: 28/09/2006


Më Shumë Këngë Nga RBD:


Komente 0


Rbd - The Family
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "The Family".
3. Video është e këngës "The Family", por nuk këndohet nga Rbd.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.