Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rea Nuhu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  80
BIOGRAFIA: Rea Nuhu është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2014, Rea Nuhu ishte finaliste në Gjeniu I Vogel 6. Në Tetor 2017, Kastro Zizo & Rea Nuhu marrin pjesë në Kënga Magjike 2017 me këngën "Pa Faj". Më datë 14 Shkurt 2018, Kastro Zizo & Rea Nuhu publikojnë videoklipin "Dita Dites". Në Tetor 2018, Rea Nuhu merr pjesë në Kënga Magjike 2018 me këngën "S'mjafton". Në Shtator 2019, Rea Nuhu merr pjesë në Kënga Magjike 2019 me këngën "Për Mua"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Finaliste në

Gjeniu I Vogel

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

8
7

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Sarentina Cako

Florida Dushku

Xhirjana

Marigona Vitia

Ervisa

Ardita Begu

Anisa Smajlaj

Jona

Jola

Tags: Rea Nuhu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet