Më mbaj mend (për 1 muaj)


Readi - Blackberry

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Blackberry".
3. Video është e këngës "Blackberry", por nuk këndohet nga Readi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Readi - Blackberry  (Feat. DrinVodka)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Nit Locomotiva"

Komente

Asnjë Koment

20/08/2017

2017-08-20T17:30:07+00:00Telefonin blackberry
qanten burberry
shiritin nkrah
capiten john terry

pllumin postier
me ta pare po nxjerr
oren cartier
trunin kompjuter

jeten nler so tum hanger kari
se krejt i la sen spo marr mas mrami...

tu kesh skena lind asnani
edhe tash mos me kesh nuk bahet nami

pom thrret njani pom kallxon per njanin
ja kishin nxan barin, tha hiqe ti tanin...2x

the dope/dopes
na ka lqu gipsi,po qohum prej komes...
the dope/dopes
n'shorce t'romes,tu ju kthy formes
strategjin e lojes e kem Pep gardioles
ti se merr vesh vesh veq ja lajna kohes
digjital numrat e peshores
kriminal gishtat e dores


we ballin we ballin we ballin
e kem ma tmirin mallin mallin mallinn

bojna biznis na bojna biznis na bojna biznis
ti mos u ba bitch mos u ba bitch se t'thejna n'mjedis


Blackberry Blackberry
pgp blackberry
Blackberry Blackberry
pgp blackberry
paret mu ami taj keset ti merri
Blackberry Blackberry
pgp blackberryTu e shetit boten
per biznis kerkujt sja dha doren
bjere peshoren ti matum bolet,bjere peshoren

po more daj une mas parev ngaj
bahna shum high nina popaj

nese menon qe o kollaj me ba lek
athere qka po pret,qu bani vet
banu vet shef, per kerkon mos tkerset
per pare magnet

pare qift edhe tek krejt meri
lidhja sekret ntelefon n'blackberry

alo alo aloo katy perry


tu nga e tu nga para per me ba
boll kena ba , po po dojna hala 2x


Blackberry Blackberry
pgp blackberry
Blackberry Blackberry
pgp blackberry
paret mu ami taj keset ti merri
Blackberry Blackberry
pgp blackberry


we ballin we ballin we ballin
e kem ma tmirin mallin mallin mallinn

bojna biznis na bojna biznis na bojna biznis
ti mos u ba bitch mos u ba bitch se t'thejna n'mjedis


Ky tekst u dërgua nga  HipHop1
Më Shumë Këngë Nga Readi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet