Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Readi - Monami  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

03/07/2018

2018-07-03T16:31:53+00:00

Muzika & Produksioni:

Big Deal Records

Teksti:

Readi

Video Produksioni:

XL Films
Luj, luj, une po i thom
Luj, luj, se po ta don
Luj, luj, louis vuitton
Si intereson a kom a skom

Sa kushton ky
Sa kushton aj,aj,aj,aj x2

Per to s'vlen
Limit is the sky
Bon zhurem sikur sfiren
Policaj aj, aj, aj
Em ka thon
qe per njoni-tjetrin jena
si don djemt e mir
po i don djemt porblema
I kom thon perderisa bashk jena
Çka kena bashk kena
moti e kom fitu lojen
tash po lujna per poena
ja, ja, ja, ja, na lujti
Mashallah, lla,lla qfar trupi
Bjeb qysh o numri
Mavon t'thirri, t'thirri
Ma bon ajo, ma bon ajo
---ALO ZEQIRI---
Oj, dashuri, oj dashuri
Ama 1 shanc, une ti dho 3
Per ty gjith kom me kon free
Sdu me t'pas veq MONAMI

Ku je po vi me t'pa
Po vi me t'pa, po vi me t'pa
Monamiiii, o monamiiii

Krejtve na lujti
Truni na hupi
Shpejt ka me ra
Veq si ka ardh minuti
Najs ftyra, najs trupi x2
Brudi, brudi ajo osht shume beauty
Ma ka lon shej sikur plumi
Çka po thojn ej
A ka per to naj lajm
Hiq mos em kallxo
Nein, nein, nein, nein

Shoqes kallxoj çka m'ki
Ma mir e ki
Se bon vaki a çka po di
Dashni a ki, dashni a ki
Qysh kom per ty une, o MONAMI

Brudi, brudi ajo osht shume beauty
Ma ka lon shej sikur plumi
Çka po thojn ej
A ka per to naj lajm
Hiq mos em kallxo
Nein, nein, nein, nein
Oj, dashuri, oj dashuri
Ama 1 shanc, une ti dho 3
Per ty gjith kom me kon free
Sdu me t'pas veq MONAMI
Ku je po vi me t'pa
Po vi me t'pa, po vi me t'pa
MONAMIII, o MONAMIIII


Ky tekst u dërgua nga FlyBoyZEQIRI
Më Shumë Këngë Nga Readi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet