Më mbaj mend (për 1 muaj)


Readi - Player

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Player".
3. Video është e këngës "Player", por nuk këndohet nga Readi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Readi - Player  (Feat. Specialisti)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Specialisti

03/08/2018

2018-08-03T17:00:01+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Player" kënduar nga Readi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Readi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

KMC - Player

Rrefreni 2x:
E ke dit prej fillimit un jam player
je krenu ti me mu se jam player
koha shkon tjera vijn im player
jeta o vec loj une jam player

Pjesa 1 :
Ti harrojm ca kam kalu tash na tdy me kon bashk
po du me ta ndje trupin jo mos me le ti jasht
zemres tane trupit tan mendjen tane
e di te tradhtova ski nevoj me thon e bone
jam ma i miri per ty best lover qe ke pas
ty ta du zemren ti du format un pa mas
ty tkam weed telashi im i embel
e vetmja femer qe ke mujt me dal n'enderr

Rrefreni 2x:
E ke dit prej fillimit un jam player
je krenu ti me mu se jam player
koha shkon tjera vijn im player
jeta o vec loj une jam player

Pjesa 2:
Baby tik tak o sa koha po kalon
tlutem vec pak du me tpyt dicka a bon
sa ke ti afer meje kallxom se ca t'mungoj
sbesoj ti kesh harru tekat kush ti plotsoj
a e kujton momentin n'dhomen e prindve te tu
mes pozites ndalove e me the te du
ouuu shit spat nevoj me fol me shum
edhe masi marum nsyt e mi nuk pat gjum

Rrefreni 2x:
E ke dit prej fillimit un jam player
je krenu ti me mu se jam player
koha shkon tjera vijn im player
jeta o vec loj une jam player

Emiliano Pa Kufijt - Player

Yeah man ooo

sick and play down
dont try to fuck with a player

REF : dont try to fuck with me cuz im player good i am a player
you gate to know baby thats it you lose it you fuck with a player
I Never comming back REMBEMBER 2x , I Never comming back REMBEMBER REMEMBER , all its so good REEEEMBEER , 2x

Emiliano

you want to play baby who tell me soon , im good thats its new moon
thats story its so good and he is comming back i know you hate this and you hate to say that , qa bon pa zemer hej kur tdoni tna ndalon kuptohet plusi lojes e ka zakon e shan mos e rre lejtarin nzemer po rri vetem ket loj qe nis me shum premtime tLen me gishta ngoj pa spekulime baby kur ti bon pjes ne lojprej hundes qe tmundson qeto ta sygjeroj leni komentet zemer mos qaj justiifikime nuk jom ska romantik zbesoj mbaroj shikime nuk e di hala qa pret just stay raw and go cuz you comming back i tare let's you know you like to play allright you bind and roll back you play with roll player and you member that

MANY MAN

REF : dont try to fuck with me cuz im player good i am a player
you gate to know baby thats it you lose it you fuck with a player
I Never comming back REMBEMBER 2x , I Never comming back REMBEMBER REMEMBER , all its so good REEEEMBEER , 2x

STRESI

I Thom qa bone mfal a bon met pyt diqka sa her qe shoh neper lagje ajo me sy po ma ha jom stres i pa stresum stresoj edhe kur ski stres femrat si puna jote nuk ja lypi po veq i pres ta lagi buzen ti preki ndjenjat un jom rrugaq BB BITCH ndesh mi shty ndenjat pse m`thrret ntelefon ti e di qe jom i nxon ti lyp diqka qe zbon se di sa pom kupton un luj me ty boj qa du sa her tum qohet kado qe shkoj qa boj stresi respektohet kalojm n`planin b faqe jeshile ktu ska 2fletsha 4fletsha se ktu ki me hile nuk jom VIP un jom TIP my niggaz gangsta tike tike pot thom shoqe edhe pse shoqe nuk t`kom duhet me pas pasion me arrit ktu ku jom
Më Shumë Këngë Nga Readi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet