Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Readi - Vetem 5 Minuta  (Feat. Specialisti)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

15/08/2018

2018-08-15T17:32:37+00:00

Featuring

SpecialistiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vetem 5 Minuta" kënduar nga Readi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Readi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Greta Koçi - Vetem 5 Minuta

E bukur simpatike je te gjitha
ti i ke plotesoma deshiren
vetem nje her

mis te quajn ne shkoll e dim edhe ne nuk eshte kompliment
por gje e vertet

ty qdo kush te deshiron .per ty qdo kush enderron

Ref: vetem 5 minuta e jo me shume ti plotesoma deshiren te jesh me mu jeta kalon si nje lum i shpejt plotesoma deshiren vetemm nje her

perseritet

Drita Musliu - Vetem 5 Minuta

Me vete flas o zemer
jam shum e semur
sikur ty ne jeten time
nuk kam dashuruar kur
po venitem e po digjem
si qiri nuk me duhet jeta
nese ste kam ty

Ref:
Ti ne jet nuk paske dashuruar
andaj nuk e din se qka do
te thot me vuj (jalla jalla)
hajde ti ne zemren time
5 minuta(veq 5 minuta)
do ti bish pishman qe
me mua ke lujt.

Ti nuk merzitesh
zemer e ke shum me let
sikur te ishe thell ne
zemren time
do ti lije krejt
do te vije tek un 100 her
ne dit nuk do rije as nje
qast pa mi pa syt

Ref3:
Ti ne jet nuk paske
dashuruar andaj nuk e
din se qka do
te thot me vujt (jalla jalla)
hajde ti ne zemren
time 5 minuta (veq 5 minuta)
do ti bish pishman qe me
mua ke lujt.

Mateus Frroku - Vetem 5 Minuta

E bukur, simpatike je
Të gjitha ti i ke.
Plot’soma dëshirën
Vetëm një herë!
Mis të quajnë në shkollë
E dimë edhe ne.
Nuk është kompliment
Por gjë e vërtetë.
Ty çdokush të dëshiron,
Për ty çdokush, ëndërron.
I: Vetëm pesë minuta
Dhe jo më shumë.
Plot’soma dëshirën
Të jesh me mu’!
Jeta kalon si një
Lum i shpejtë
Plot’soma dëshirën
Ndonjëherë!… :I
I: Të jesh me mua
vetëm pesë minuta :I

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Readi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet