Më mbaj mend (për 1 muaj)

Readi - Ti Mo Nuk Je Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  37

#remake
Shum net pa gjum
tu menu per ne...
e shum ditë kalun
tash je tu i njeh...
jena t'idhnum a ja ka vle?
kohën me ty a ja ka vle!
dielli me re ska nis me nxe
kurgjo e re
ti mo nuk je
n'jetën teme
mo nuk je
ti mo nuk je
m'ke godit mu si rrufe
si rrufe
për ty pi e bona dhe
bona dhe
n'jeten teme
mo nuk je
ti mo nuk je
yeh [ 2x ]
mami
s'kam dasht me t'lan me ik mo
e tash lidhja me ty rrezik o
dil prej jetes tem shko ti
se nuk vlen sen edhe nese t'thom rri
yeaaa
e di kur m'the qysh m'le n'dite t'vshtira
prej qe ke shku ke shkaktu trazira
dielli spo nxen mo veq vransira
hiq kurgjo spo shkon po boj veq marrzira
OKAY CIAO CIAOOOOOOO
qato dite ki me i lyp a
t'mirat bashk i gzojna
edhe bashk i mrrina
jo nuk ka me pas mo trandafila
ku je ti e ku jom une
e ron o pozita
yea yeaa
a din sa her per ty kam pi
sa her per ty jam deh
a din qe kurgjo prej njani tjetrit nuk kena fsheh
a din sa shum kujtime
sa shpejt zemra ty po t'rreh
a jom hala andrra jote e preferume
ti mo nuk je
n'jeten teme mo nuk je
ti mo nuk je
m'ke godit mu si rrufe
si rrufe
per ty pi e bona dhe
bona dhe
[ FUCK YOU EPUTTA ]
n'jeten teme mo nuk je
un po eci t'ka ra vlera
un e ti as dy pranvera
qka u bo ti ku jeeee
jo su kon qashtu ideja
si kem pas kto parandjenja
a din qka ke fol ti me mu
krejt bisedat e fella
venat ku shkon ti, un s'vi mo
me njerzt qe rrin ti, un nuk rri mo
story-et e tona film latino
qka me thon spo di mo [ 2x ]
babe
venat ku shkon ti, un s'vi mo
me njerzt qe rrin ti, un nuk rri mo
story-et e tona film latino
qka me thon spo di mo, spo di moo
yea yeaaa
kena provu me fol prap na
po nuk ka pas rezultat yaaaaa
gjithqka u ba shum delikat aaaa
ska mo momente t'veqantaa
e tash n'filmin ton t'ka ndrru roli
jo nuk je mo kryesori
n'fakt filmi jon veq u kry
u kryyyy
yeahhh
se hiq njet nuk e kom une
t'mirat ty asnja
bash asnja me ti permen
ndrroj koha
ndrroj loja
ndrrun ndjenjat
ndrrun tripat
tash t'kqijat kan nxan ma shum ven
bashk kena kajt [ 3x ]
deri na jena shterr
shum here provova pa shpres
shko prej jetes tem
s'du me t'lan vjerr
o be sa shum vetes ja kom marr inat
pse qaq shum t'kom dasht
pse mas teje jom dhanë
syt qe dikur une fort ti kom dasht
tash sdu mi pa
se mi pa veq m'vrajn
u bo qka u bo
jo nuk jom faqebardh
qet dite e ke prit
tash kjo dite ka ardh
mos bo ma shum fjal
leje jeten e marrë
me zor sun e majm
lidhja jone s'pat zarë
n'jeten teme mo nuk je
ti mo nuk je
m'ke godit mu si rrufe
si rrufe
per ty pi e bona dhe
bona dhe
n'jetem teme mo nuk je
#TIMONUKJE


Ky tekst u dërgua nga Fatlum Hasani - 05 FerizajReadi
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/11/2019
Teksti: Readi
Produksioni: Readi


Readi - Ti Mo Nuk Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Mo Nuk Je".
3. Video është e këngës "Ti Mo Nuk Je", por nuk këndohet nga Readi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (5)

2
5
3
2
1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Readi:


Komente 0