Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Real Expert - Dridhu Sonte

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dridhu Sonte".
3. Video është e këngës "Dridhu Sonte", por nuk këndohet nga Real Expert.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Real Expert - Dridhu Sonte  (Feat. Ex-Wolf & A.B.I.A)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Ex Wolf

21/01/2013

2013-01-21T10:54:56+00:00Abia :

1.uee qysh une vi uee qysh pesh i qoj
2.in de clab kur hy atmosferen un e boj
3.sen i qart nket nat veq mos qo panik
4.nale zemren tone Bone veq Play per muzik
5.skandal pa moral kur um kam mu ai Trip
6.Binen e kom Hobi Veq ma bojn Abia Hyp
7.100 sene aty ndodhin kur une kam temin still
8.sene qarta un boj e i joti mshtin per mu vill
9.gengsta komerc e bojzemra ma don e skam faj
10.qe diten ta jap zemren e naten ta baj
11.theksin shum prefektme 1 qosh i veshun gjan
12.Para syve Angel Mas shpine Shoqja po ma han
13.qeky o stilli jem kapuqin nkry si Cauw Boy
14.100 abia jon nket nat Po veq qeky a njelloj
15.In out krejt jasht kur jam n´bin une here
16.me spartyn un e thej hej cuff qo edhe 1 birr

Reff. 2x

1.Hajde Zemer kalle venin..
2.Kshyr qysh une e boj senin
3.Qeshtu Qeshtu na e BoJNa..
4.Qeshtu Qeshtu Pesh i Qojna

Ex-wolf :

1.Vij edhe ksaj here akkllin e thej
2.cila o e SHKUPIT menjieher e vrej
3.i afrona ma ngat ja ofroj 1pije
4.n`vesh i thom kadalebuzt e lyme t`paskan hije
5.Okeyy tash atmosfera ndryshohett
6.Ku jam une t`rrihettse Wolfi bajat sbohett
7.Heci sa ma gjonnumber onee n`ket rajonn
8.secili mu m`don se jam i mir per te ton
9. Kalle dej nmengjes e hiq mos pusho
10.Percjelle ritmin mir edhe nisja vallzo
11.Kush o numer njo vreje edhe vet
12.Nese ki siklet ateher ski hiq qka pret
13.zemer krejt po shihet.. kush pe kall ktu binen
14.per ty krejt i boj..ta ndroj edhe stinen
15.Zemer je plot shije per mu je shum e veqant
16.Trupin e ki bomb ke nje stil shum briliantt

Reff. 2x

1.Hajde Zemer kalle venin..
2.Kshyr qysh une e boj senin
3.Qeshtu Qeshtu na e BoJNa..
4.Qeshtu Qeshtu Pesh i Qojna

real-expert :

Prap n`atmosfer prej n`dimer ta boj ver
Full n`energji tu pru sene me vler
po nihet qetsi po vesin kush o kthy
u ktheva une prap me Hip hop terapi
dance ti tash shlir nije veten mir
Kur je me mu zemer as nji sen so i fshtir
Une jom ktu e ti mos kshyr anej
Dridhu afer mu se trupin e ki okej
Mnjohin gati krejt Skom Nevoj per prezantim
I chart i Trent Ma i forti pa dyshim
Clubin ta thej Ta silli deri n`Skej
Vij e shperthej qdoher Kur jom knej
Hej Baby Let´s go Sillu me ket flow
Kshyre kush per ty sonttte po bon show
Luj e Shuj kurxho hiq mos thuj
Kce pa u nal Djersitu bonu Uj


Më Shumë Këngë Nga Real Expert:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet