Më mbaj mend (për 1 muaj)

Real Flori

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  15
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni E Veriut 
BIOGRAFIA: Real Flori është një këngëtar. Florim Shaini apo Real Flori - eshte nje kengetar i ri nga Shkupi perplot me nje talent te rrall. Ai karieren e tij muzikore e filloi qysh ne femijeri duke zbuluar talentin e tij te kendimit gje qe la pershtypje te madhe tek adhuruesit e tij. Ai ende jeton dhe vepron ne Shkup ku per Muziken dhe orkestrimin meret producenti Dj Suat/Ds Records ndersa per tekstet e kengeve meret vet Real Flori. Nga ai shume shpejt pritet te hudhet ne treg edhe album...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Real Flori, Florim Shaini

Komente 0