Më mbaj mend (për 1 muaj)

Real K

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
 • Emri i Vërtetë:
 • Kreshnik Hasani
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Real K është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Kushtrim Brajshori njihet per rinin kosovare shqiptare me emrin Real K. Qe kur ishte i vogel kishte ambicie per te kenduar kenge me nje tekst te bukur. Real K bashkpunon me shume kengetar dhe producent Shqiptar si Lyric Master, Rap Star, Luma, Kusha, Real Star, Snoopy-G Etj. Studio ne te cilen punon quhet "Rap Star Studio" Vranjevc....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

W.G.

Alb-G

Brave-L

Liil Craizy

Tuzhi-G

Kook.1

Aga B

Pimpex

D.S.

Hustle5k

Tags: Real K, Kushtrim Brajshori


Komente mbi këtë artist