Real K
Real K
Real K
  • Emri i vërtetë:
  • Kreshnik Hasani
  • Vendlindja:
  • Prishtinë
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 1 Tetor 1992
  • Horoskopi:
  • ♎ Peshorja
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Real K është këngëtar. Kushtrim Brajshori njihet per rinin kosovare shqiptare me emrin Real K. Qe kur ishte i vogel kishte ambicie per te kenduar kenge me nje tekst te bukur. Real K bashkpunon me shume kengetar dhe producent Shqiptar si Lyric Master, Rap Star, Luma, Kusha, Real Star, Snoopy-G Etj. Studio ne te cilen punon quhet "Rap Star Studio" Vranjevc.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë: faceboook faceboook  Komente 0