Më mbaj mend (për 1 muaj)

Real K - Kthehu (Feat. Luma)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Real K
Sa her po me mbjer dermend
buza jote po me cmend
nuk e di ka po shkoj
nuk e di un ka po vashdoj
ftyra jote bash syve t'mi
pi kujtoj nuk e di qka po boj
pe kam ti se se di as qka po rri
ti po kujton se te genjen
pa ty veten smuj ta qej
u pi krejt ti me cmend
pa ty un asgje nuk vlej
jeta jem osht e kot
ne sy te mi dalin lot
nuk te ndroj me asgje
asgje qe kam per kot

Baby un vetem ty te dua
dua tjesh me mua vetem me mua
ti po me pret un po te pres (te pres)
ne zemer un e ndjej se me ty do te mbes
shpresoj shdo minut qe kaloj mendoj veq ti
po sdi qka t'thom per perpara ti me del
po mes pa fjal skam tekst me ta shpre
se sa per ty kam ne mall

Luma ref.2x
tlutem kthehu se jom ka te pres
ty vetem ty te dua dhe pa ty sdua dame

Real K
ndoshta un po gaboj
qe nket jet veq ty te deshiroj
mundohem tet harroj
po koqa zemra nuk ma lejoj
mos se nuk jeton pa mua
si me ato kurva qe me thehen
ndoshta ishin vetem fjal
dhe me zemer nuk me doje
nese nje dit e kupton
sa kam qa me lot ne sy
dije se kjo zemra ime
ende do perkentert per ty
nese nje dit e kupton
se per ty shum kam vuajtu
dije se ne zemren time
perjet ty t'kame te ruajtur

e veshtir kjo jet pa asnje rrugdalje
me detyra edhe vetvetes qe ti kerkoj
folje kryhet sa femnat pa gjum
pa ty i kam kaluar dhe sene
te tjera ty te kan ndruar

Luma ref.2x
tlutem kthehu se jom ka te pres
ty vetem ty te dua dhe pa ty sdua dame

Real K
une te dua ne zemren time
keta e bej vetem per ty
hiq sbesuan ne kujtime
mendjen ton veq ty
un du te t'harroj po ne mendje spo largohesh
un ty te dua ti ne tjetrin dashurohesh
ndoshta po gaboj per gjithqka qe po mendoj
ndoshta veq ne ender ti mu don te shikoj
edi qe gabova por po te kerkoj falje
shpresoj ne mes teje ne taktik ti me doje

Luma ref.2x
tlutem kthehu se jom ka te pres
ty vetem ty te dua dhe pa ty sdua dame


Ky tekst u dërgua nga GuutaaReal K
Publikimi: 22/09/2011


Real K - Kthehu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthehu".
3. Video është e këngës "Kthehu", por nuk këndohet nga Real K.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Real K:


Komente 0