A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Real Mc

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  14
  • Origin:
  • Gjilan 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 30
  • Zodiac sign:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Real Mc is a popular singer of Hip-Hop music. Ibrahim Bajrami (ReaL Mc) jeton ne Lagjen Dheu i Bardhe. Me rap ka filluar te merret qysh ne moshen 12 vjeçare, kur realizoi demon e pare ne vitin 2001. Me vone ne vitin 2003 ReaL Mc krijon grupin Gjilani-Clan, por ky grup prishet ne vitin 2004, pas disa mosmarrveshjeve. Ne vitin 2007 ReaL Mc krijon prape nje grup dhe kesaj here ishte shume me ndryshe. Green Sick Sound's ose GSS, grupi i pare Rap UnderGround Drejt nga Gilani. Ne kete grup jane...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

Rap Masscra
Shpreso Pa Prit
Ky Osht Veq Edhe 1 Fakt
Hajde Me Mu
N-rima Tu Bo Kalerim (gss)
Dear L To L
Skemi Nevoj Per Arbiter
Stop My Pain


Related Artists:

Lantistar

Triblla

Majesty (Alban Ukaj)

Cyclone

Lil' Liri

Lumi B

Alidema

Niil-B

Big Wolf

Elinel


Tags: Real Mc, Ibi-I, Ibi-I The Real Mc, Lyrical Daddy

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019