Më mbaj mend (për 1 muaj)

Real Mc - Senet Po Ndodhin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Senet po ndodhin pe nalin pe hupin kontrollin// njoni me njonin po folin njoni me njonin pe lodhin// pe kapin pe nalin ajde po thomi pe falim/..

U zgjova tentova marova me sene tmira befasova qe Gilani qe kosova qe per RAP u dhon prova une me Real Check une me Real Track une me njerz beck Hek kur thom u prek tema u cek baguj ti cek na pedimi ju spedini ku po himi apo vini ose neni shuni shunii rrini per ket rep qite ni pik mere ni qik me vit kohes antik rima pa kufi matematik po foli për Kosov jo per repin nAmerik gjek pot me ni spot kanga del seni hot natyrisht nese ki gisht tlo pa bisht ik lirisht se shaks mun me ndodh gabimisht ............


Ky tekst u dërgua nga  outlaw


Nuk kemi video për këtë këngë.


Real Mc
Publikimi: 21/10/2010


Real Mc - Senet Po Ndodhin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Senet Po Ndodhin".
3. Video është e këngës "Senet Po Ndodhin", por nuk këndohet nga Real Mc.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Real Mc:


Komente 0