Më mbaj mend (për 1 muaj)

Real Mc - Skemi Nevoj Per Arbiter Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

jow
GSS crew gilani
top mix records

doni menoni me bo rap
doni po s`thuni sen n`rap
thuni po bini ju let vet
thuni po bini ju vet cat
ti je pussy cat ti pidhin tond e shet
click clack edhe 1 mu hek
click clack edhe 1 mu prek
1,2,3 bima majkin real madafucking chek
gilanin munomi me majt kur t`vim na thirrni dajt
nisjani me kajt token me gjak me lajt
fjalen e juv me bajt ajde nisjani me sha
kshyr dika kur himi na rri ti ngat kur bimi na
mos hajde pak nuk shimi na ushqimin ha
more ngoje mos vet shka shkollen e ki ti te na
munoni me thon me nxon po doni me lon
po ku sbohet repi jon a po kupton
numer 1 GSS jon njo qe une po thom
kon ta vet qeshtu t`kallxon
Ibi me flow e me rima bitin ta bombardon.

pam pan pam me ni pam une pam
real mc madafaca vjen t`han meten kejt men skan
Po adhurojn qka po shohin n`ekran e tu mu rakin ma han
veten e veten a fleten e kapim ma nalt
jeten e lypin e lutin si mu kon prap
tuten e din se tuta i ka ardh ngat real rap madafacka
hajde pak ose mar une apet ko me mar ko me mar dollar
ju keni me met tu lyp thesar keni me gjet 1 kar
neve vini keni me met n`dhe tbardh
qije nonen edhe ngoje senin tem o klloshar
muzika nuk osht pazar juve duhet me ju hek edhe me mjell 1 far
dek veq muni mem prek smuni mem cek
smuni me lujt let me senin e mpreht
jon munu plot do vet me vet per jeten tem nuk o let
muni me ardh me kulet muni mu kthy tu kajt me facolet
e pernime osht e vertet . pernime osht e vertet

Sdi sa pe dini qe jom reper prej n`miter
n`lojen tem i boj regullat vet skom nevoj per arbiter
edhe kur t`pi se moti me copa po me liter
e pa gabime se goja jem ka filter
e per hiphop jom komplet top full
ta lyp komen n`dor tu kull
kshtu qe ruje gojen se pe han shpull
this is a rule perndryshe t`thehet n`kry 1 tull
po vi me vrull per fmi ninull
me fuqi si pom sheh lakmi mshelja kmishes edhe qat pull
boj per veti kur i kici n`qaf si drakull
repovati edhe me daull
kshtu qe nese sdon problem rahat lem
se t`bjen ma keq se nona jote met nem
kena mu kon jena edhe kem
fuqia jem edhe dheun e shem


Ky tekst u dërgua nga MuratdermakuReal Mc
Publikimi: 17/12/2010
Video Produksioni: Biggy Image


Real Mc - Skemi Nevoj Per Arbiter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Skemi Nevoj Per Arbiter".
3. Video është e këngës "Skemi Nevoj Per Arbiter", por nuk këndohet nga Real Mc.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Real Mc:


Komente 0