Më mbaj mend (për 1 muaj)

Real Mc - Ky Osht Veq Edhe 1 Fakt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Yeeah Ahaa GL Block Records..GSS CREW Mothefucka
2013 Mothefucka Yeahh you readyyyyyy

Ibi-i The Real MC

Edhe pak po munona me gjejt 1 pytje
Edhe me dal pi senit tem
Po po more muthefucka une jom ni real man
Secili pi nive po doni po doni me kap
Po jo more man,po nalni kejt me ni ven
Po nalni kejt me me ni men
Cili ke menimi jem cili ke menimi jot
Vet e bone o idiot,n'synin tem del shkaku jot
Pe thot pe bon pe len pe don ku je qa bon
Vet e len vet e don vet e din qa pe don
Vete toni vet e boni vet e len e don
Shikon e menon e fillozofoni
E me ni fillozofi tragjedi memori
Ke ne mizeri tash e di kush je ti
Mere X-s edhe shkoni ku doni boni qa doni me ni histori
Mothefucka,Hardfucka,Clik-Claka Pucpaka
Spo muna me gjet,spo muna me lyp
Spo muna me vet,tash jemi tu vet jemi tu hek
Jemi tu prek secili pi neve po prek pak
Edhe ky prej plot tjerav ke veq edhe 1 FAKT
Edhe ky prej plot tjerav ke veq edhe 1 FAKT
Mothefucka Mothefucka Yeaahh Mothefuckes

Doni mas leni mas boni bass
Tani pe lini pe bini ni shkas
Asnjoni pi juve spo doni me met permas
Une po du me dal edhe po piskas shkas
Hajde a pe doni menimin
Cili po don me than tregimin
Cili po doni me lan pendimin
Cili po doni me lan zhgenjimin
Me diten e kapem e pritem
E themi me diten e lami na diten
E thomi na naten,ju po doni me zgaten
Edhe mu nalen,e po doni me kthy fjalen
Ju smuni nuk muni,pe theni po thoni
Po vini po doni livritni likuni
E lshojne e tune me njersen dhe munin
E kemi naqune e kemi raqune e kemi na brumin
Se pimi na lumin ta qimi llokumin
Lexone halumin vimi na funin
E kemi na funin e kemi fillimin
E kemi lirimin e t'miren e t'keqen
Po prap pak po hekem pe dini kuleten
Pe dini po preken jo smuni mu ceken
Secili pi neve e dimi mesiguri e kemi deken
Yaoo Yaoo secili pi neve e dimi mesiguri e kemi deken mothefucka
Secili pi neve e dimi mesiguri e kemi deken mothefucka
Secili pi neve e dimi mesiguri e kemi deken


Ky tekst u dërgua nga Valon Gg OtrReal Mc
Publikimi: 15/05/2013


Real Mc - Ky Osht Veq Edhe 1 Fakt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ky Osht Veq Edhe 1 Fakt".
3. Video është e këngës "Ky Osht Veq Edhe 1 Fakt", por nuk këndohet nga Real Mc.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Real Mc:


Komente 1