Më mbaj mend (për 1 muaj)

Real Stars

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Real Stars është një grup artistësh. Grupi RealStars : perbehet nga 2 antare, Fitim Hajdari &. Kenan Ilazi ....... RealStars u krijua ne fund te vitit 2007, me heret saktesisht ne vitin 2003 kan qene GRUP por krejtesisht me nje emer tjeter me emrin HIJA, po ashtu me kete emer aso kohe bene nje album qe nuk ishe u publikuar, vetem shoqeria e ndegjonin ose vet ne nga nostalgjia dhe deshira per HIP HOP-in qe kishim. ne vitin 2007 filluan me nje deshire me te madhe dhe ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dpk

Grupi Junior

Angels D.I.Ll.E.R.I-G

Zona

Lil G's

Dark Kings

Okupatorat

Ex Unit

Over's

Te Tjeret

Tags: Real Stars


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet