A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
RealGangsta

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: RealGangsta është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ky grup ka dy pjestar:Dimmmz dhe Royal-P. Keta te dy kan inqizuar shume kenge ne studion INTERPLAY. Nje nder kenget me te preferuar nga fansat eshte kenga e quajtur Qka u Bo. Kete kenge e kane bere se bashku me WG. Edhe WG ishte pjestar i ketij grupi por ai dha doreheqje....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Treshat

T1gr4t

Maskat-G

Master D

K-Boy's

O.R.G

Eklips Family

G-X

JT

Arm


Tags: Realgangsta, Real Gangsta

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019