Më mbaj mend (për 1 muaj)

RealGangsta

RealGangsta
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: hip-hop

RealGangsta është grup artistësh. Ky grup ka dy pjestar:Dimmmz dhe Royal-P. Keta te dy kan inqizuar shume kenge ne studion INTERPLAY. Nje nder kenget me te preferuar nga fansat eshte kenga e quajtur Qka u Bo. Kete kenge e kane bere se bashku me WG. Edhe WG ishte pjestar i ketij grupi por ai dha doreheqje.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  High123  

Komente

Asnjë Koment


Komente 0