Më mbaj mend (për 1 muaj)


Reborn

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Reborn është një grup artistësh i njohur. Në Prill 2006, Reborn marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Strehe E Fuqishme"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Prishtina Dhe Tini

3-Eks

Team-Ox

Day Shift

Bardh E Zi

Albina's Band

R.A.G

Motrat Kryeziu

Kurora Labe

Supernova

Tags: Reborn, Rilindja


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet