A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Red Bloody

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  28
  • Emri i Vërtetë:
  • Kreshnik Hasani
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Red Bloody është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Emri i tij i vërtetë është Kreshnik Hasani. Ka lindur dhe jeton ne Prishtinë. Më datë 3 Shkurt 2013, Red Bloody publikon videoklipin "U Fejove". Më datë 28 Korrik 2013, Red Bloody publikon videoklipin "I Braktisur". Më datë 11 Prill 2014, Red Bloody publikon videoklipin "Dhimbja Jote". Më datë 9 Qershor 2014, Red Bloody publikon videoklipin "Ti Je Zgjedhja Ime", në bashkëpunim me Edona Hasanaj. Më datë 5 Gusht 2015, Red Bloody publ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

U Fejove
Ashiqare
Dhimbja Jote
Me Ty
Jo Mo
Ti E Don Famen
I Braktisur
Beb
Ti Je Zgjedhja Ime


Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

Gzim Ukiqi

Qendrim Pllana

Petrit Geci

ESTTO

Albatrit Muqiqi

Vali Kuqi

Enur Pakashtica

Gëzim Gashi

NORD (Rinor Durmishaj)

Yll Limani


Tags: Red Bloody, Kreshnik Hasani

Red Bloody në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019